Licensed to Lewis & Clark College  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/3/2017 09:13 PM
                           L&C-UPS Dual - 11/3/2017                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 University of Puget Sound-PN  'A'                 3:57.72    4:06.76   11  
     1) Cook, Kassidy L 18              2) Callahan, Kelli E 19           
     3) Skog, Calista J 19              4) Dimicco, Kayla N 22            
       29.66  1:01.46    31.59  1:06.97    28.14  1:00.96    27.36    57.37
  2 Lewis & Clark College-OR  'A'                          NT    4:22.39    4  
     1) Brammer, Lucia M 21             2) Preski, Kasia F 18             
     3) Khong, Erin B 18                4) Chirayath, Margot C 18         
       31.57  1:06.57    34.26  1:14.92    28.84  1:03.33    27.16    57.57
  3 University of Puget Sound-PN  'C'                      NT    4:23.01    2  
     1) Miller, Jenny K 18              2) Downs, Rylee R 18              
     3) McCloughan, Josie J 18          4) Hoops, Allison B 20            
       31.20  1:04.43    35.21  1:15.35    29.92  1:05.92    27.06    57.31
  4 University of Puget Sound-PN  'B'                      NT   x4:23.20  
     1) Kriz, Maddie H 19               2) Stiver, Austin W 20            
     3) Kotchik, Kristian D 20          4) Haven, Kai L 20                
       29.53  1:05.89    15.42    35.01    38.84  1:08.79    34.58  1:33.51
  5 Lewis & Clark College-OR  'B'                          NT    4:25.54  
     1) Brandt, Julia M 18              2) Raphael, Alex 21               
     3) DePaepe, Anna 20                4) Anderson, Grace R 18           
       31.23  1:04.65    15.96    34.82    40.01  1:09.53    35.89  1:36.54
 
Event 2  Men 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 University of Puget Sound-PN  'A'                 3:30.77    3:39.41   11  
     1) Reimers, Dylan W 19             2) Conery, Ian J 21               
     3) Sasano, Justin K 20             4) Done, Ethan 19                 
       26.95    55.28    27.77    59.86    25.31    54.53    15.96    49.74
  2 Lewis & Clark College-OR  'A'                          NT    3:42.96    4  
     1) Monteleone, Kyle C 19           2) French, Miles H 21             
     3) Jackson, Matt 19                4) Butcher, Andrew J 18           
       26.80    57.60    27.38  1:00.87    25.65    56.37    22.20    48.12
  3 University of Puget Sound-PN  'B'                      NT    4:01.40    2  
     1) Bender, Travis K 18             2) Wigger, Patrick T 20           
     3) Christensen, Vaughn D 18        4) Dodge, Cody M 21               
       32.04  1:10.95    25.01  1:00.14    27.15    58.71    24.39    51.60
  4 Lewis & Clark College-OR  'B'                          NT    4:07.24  
     1) Bundenthal, Sam 21              2) Smith, Sam M 18                
     3) Lebovic, Zachary S 18           4) Gannon, Rowan 20               
       31.17  1:05.12    30.48  1:07.49    27.07    58.97    25.00    55.66
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Resnick, Sydni M          18 Loggers-PN                NT   11:17.91    9  
      31.34   34.56   34.31   33.92   34.38   34.00   34.34   34.33
      34.20   34.19   34.20   34.32   34.25   34.51   34.50   33.85
      34.40   34.03   33.92   30.36                                
  2 Murray, Sabrina M         18 L&C-OR                    NT   11:18.58    4  
      30.57   33.21   34.32   34.52   34.12   34.05   34.12   33.70
      34.35   34.13   33.75   34.37   33.91   34.64   34.39   34.47
      34.06   35.18   35.16   31.56                                
  3 Mena, Carmen L            20 Loggers-PN          11:23.03   11:36.21    3  
      30.25   33.46   34.23   34.49   34.32   34.52   35.00   34.34
      35.11   35.43   35.62   35.35   35.73   35.89   35.61   35.50
      35.77   35.49   35.70   34.40                                
  4 Ehrmantraut, Mckenna T    18 Loggers-PN                NT   11:54.72    2  
      30.80   34.43   35.53   35.87   36.40   36.21   36.91   36.32
      36.73   36.27   36.07   36.30   36.25   36.45   35.97   35.65
      35.92   36.46   35.77   34.41                                
  5 Skaggs, Emily             19 L&C-OR                    NT   11:59.78    1  
      30.73   34.58   35.26   36.02   36.38   36.06   36.25   36.39
      36.03   36.34   36.55   36.37   36.83   36.89   36.81   36.94
      37.11   37.07   36.06   35.11                                
  6 James, Anna R             21 L&C-OR                    NT   12:06.01  
      31.67   34.64   35.18   35.62   36.26   36.28   36.79   36.71
      37.04   37.04   35.83   36.86   37.87   37.72   37.72   36.64
      37.67   37.07   35.96   35.44                                
  7 Megna, Claire             20 L&C-OR                    NT  x12:48.22  
      32.93   36.71   37.71   38.07   37.62   38.03   38.46   37.91
      38.67   38.94   39.10   38.68   39.90   39.70   39.99   39.78
      39.07   39.84   39.63   37.48                                
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mitchell, Nick P          21 Loggers-PN          10:07.11   10:26.25    9  
  2 Bergh, August             20 L&C-OR                    NT   10:39.22    4  
  3 Ruegg, Matt A             18 Loggers-PN                NT   10:49.94    3  
  4 Bress, Matt               19 L&C-OR                    NT   10:52.41    2  
  5 Torres, Jonathan V        21 L&C-OR                    NT   11:19.32    1  
  6 Virgin, Ben               19 L&C-OR                    NT  x11:48.25  
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Duran, Sam                18 L&C-OR                    NT    1:59.94    9  
      27.75   30.40   31.16   30.63                                
  2 Dimicco, Kayla N          22 Loggers-PN           2:00.99    2:04.54    4  
      29.21   31.50   32.54   31.29                                
  3 Cook, Kassidy L           18 Loggers-PN                NT    2:05.06    3  
      28.82   32.08   32.17   31.99                                
  4 Kriz, Maddie H            19 Loggers-PN                NT    2:05.59    2  
      29.21   32.71   32.67   31.00                                
  5 Chirayath, Margot C       18 L&C-OR                    NT    2:07.27    1  
      28.97   31.78   33.07   33.45                                
  6 Greene, Claire            19 L&C-OR                    NT    2:08.71  
      29.14   32.35   33.11   34.11                                
  7 Downs, Rylee R            18 Loggers-PN                NT   x2:08.75  
      30.26   32.54   33.03   32.92                                
  8 James, Anna R             21 L&C-OR                    NT   x2:18.47  
      31.63   35.29   36.29   35.26                                
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reimers, Dylan W          19 Loggers-PN           1:45.20    1:47.86    9  
      25.29   27.68   27.38   27.51                                
  2 Monteleone, Kyle C        19 L&C-OR                    NT    1:50.47    4  
      25.85   28.17   27.69   28.76                                
  3 Sasano, Justin K          20 Loggers-PN           1:49.16    1:51.38    3  
      26.12   29.19   29.07   27.00                                
  4 Shepel, Ian A             18 L&C-OR                    NT    1:56.31    2  
      25.96   29.30   30.48   30.57                                
  5 Bender, Travis K          18 Loggers-PN                NT    2:00.41    1  
      28.09   31.25   31.42   29.65                                
  6 Bundenthal, Sam           21 L&C-OR                    NT    2:02.37  
      28.40   31.12   32.02   30.83                                
  7 Bergamini, Jack V         21 L&C-OR                    NT   x2:03.87  
      27.89   31.05   33.23   31.70                                
 
Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kometani, Kassie          20 L&C-OR                    NT      24.70    9  
  2 Skog, Calista J           19 Loggers-PN             24.74      25.25    4  
  3 Jenkins, Erin D           20 Loggers-PN             24.94      26.38    3  
  4 Brandt, Julia M           18 L&C-OR                    NT      26.55    2  
  5 Haven, Kai L              20 Loggers-PN             25.57      26.96    1  
  6 Raphael, Alex             21 L&C-OR                    NT      27.01  
  7 Brown, Kayli L            19 Loggers-PN             26.13     x27.12  
  8 Gonicman, Liora           20 L&C-OR                    NT     x29.05  
 
Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Butcher, Andrew J         18 L&C-OR                    NT      22.13    9  
  2 Done, Ethan               19 Loggers-PN             23.05      22.57    4  
  3 Raphael, Sam              20 L&C-OR                    NT      23.61    3  
  4 Wagers, Kade D            20 Loggers-PN             22.39      23.74    2  
  5 Gannon, Rowan             20 L&C-OR                    NT      24.32    1  
  6 Christensen, Vaughn D     18 Loggers-PN                NT      24.61  
  7 Beirne, Nathan            20 L&C-OR                    NT     x26.51  
 
Event 9  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callahan, Kelli E         19 Loggers-PN           2:09.88    2:09.87    9  
      28.56   32.92   37.14   31.25                                
  2 Khong, Erin B             18 L&C-OR                    NT    2:17.77    4  
      29.42   35.36   39.61   33.38                                
  3 Brammer, Lucia M          21 L&C-OR                    NT    2:24.67    3  
      31.12   36.74   43.20   33.61                                
  4 Stiver, Austin W          20 Loggers-PN           2:21.42    2:24.80    2  
      31.84   38.90   41.09   32.97                                
  5 Preski, Kasia F           18 L&C-OR                    NT    2:25.10    1  
      31.30   38.18   41.59   34.03                                
  6 Nyman, Kaarina E          19 Loggers-PN           2:21.54    2:25.82  
      30.90   36.65   44.06   34.21                                
  7 Hoops, Allison B          20 Loggers-PN           2:22.90   x2:29.86  
      31.05   37.59   47.06   34.16                                
  8 Anderson, Grace R         18 L&C-OR                    NT   x2:31.22  
      32.61   38.82   45.15   34.64                                
 
Event 10  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Van Boven, Caleb F        21 Loggers-PN           1:58.89    2:05.01    9  
      27.37   32.52   36.36   28.76                                
  2 French, Miles H           21 L&C-OR                    NT    2:06.60    4  
      27.09   33.47   35.32   30.72                                
  3 Conery, Ian J             21 Loggers-PN           2:00.93    2:08.39    3  
      27.35   34.48   36.49   30.07                                
  4 Jackson, Matt             19 L&C-OR                    NT    2:11.70    2  
      27.66   35.54   36.74   31.76                                
  5 Lebovic, Zachary S        18 L&C-OR                    NT    2:18.21    1  
      28.35   36.08   40.38   33.40                                
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Skog, Calista J           19 Loggers-PN           2:14.33    2:15.19    9  
      30.28   33.91   34.95   36.05                                
  2 Resnick, Sydni M          18 Loggers-PN                NT    2:22.27    4  
      31.87   36.69   37.65   36.06                                
  3 Duran, Sam                18 L&C-OR                    NT    2:22.52    3  
      29.65   35.45   38.97   38.45                                
  4 Kotchik, Kristian D       20 Loggers-PN           2:14.59    2:25.23    2  
      31.94   35.70   37.55   40.04                                
  5 Chirayath, Margot C       18 L&C-OR                    NT    2:29.13    1  
      31.70   35.94   40.03   41.46                                
  6 Nyman, Kaarina E          19 Loggers-PN           2:19.91   x2:29.84  
      33.14   37.72   39.36   39.62                                
  7 DePaepe, Anna             20 L&C-OR                    NT    2:39.32  
      32.48   39.57   44.39   42.88                                
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sasano, Justin K          20 Loggers-PN           2:00.64    2:03.07    9  
      27.49   31.36   32.97   31.25                                
  2 Monteleone, Kyle C        19 L&C-OR                    NT    2:08.22    4  
      27.41   32.00   33.55   35.26                                
  3 Bress, Matt               19 L&C-OR                    NT    2:13.25    3  
      28.92   33.23   35.66   35.44                                
  4 Wigger, Patrick T         20 Loggers-PN           2:09.41    2:16.17    2  
      29.74   34.01   36.02   36.40                                
  5 Christensen, Vaughn D     18 Loggers-PN                NT    2:22.28    1  
      29.56   34.83   38.05   39.84                                
  6 Smith, Sam M              18 L&C-OR                    NT    2:36.42  
      29.87   36.05   43.44   47.06                                
 
Event 13  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kometani, Kassie          20 L&C-OR                    NT      55.07    9  
      26.81   28.26                                                
  2 Dimicco, Kayla N          22 Loggers-PN             53.55      56.52    4  
      27.40   29.12                                                
  3 Greene, Claire            19 L&C-OR                    NT      58.04    3  
      28.07   29.97                                                
  4 Jenkins, Erin D           20 Loggers-PN             54.75      58.45    2  
      27.85   30.60                                                
  5 Brown, Kayli L            19 Loggers-PN             58.53    1:00.97    1  
      29.60   31.37                                                
  6 Skaggs, Emily             19 L&C-OR                    NT    1:01.19  
      28.72   32.47                                                
 
Event 14  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Butcher, Andrew J         18 L&C-OR                    NT      49.55    9  
      23.93   25.62                                                
  2 Done, Ethan               19 Loggers-PN                NT      50.22    4  
      24.24   25.98                                                
  3 Witmer, William           19 L&C-OR                    NT      50.34    3  
      24.04   26.30                                                
  4 Dodge, Cody M             21 Loggers-PN             49.68      52.25    2  
      24.74   27.51                                                
  5 Raphael, Sam              20 L&C-OR                    NT      53.22    1  
      26.01   27.21                                                
  6 Wagers, Kade D            20 Loggers-PN             50.82      53.67  
      25.48   28.19                                                
  7 Bergamini, Jack V         21 L&C-OR                    NT     x56.61  
      27.31   29.30                                                
 -- Beirne, Nathan            20 L&C-OR                    NT     X59.06  
      27.63   31.43                                                
 -- Salinger, Ben J           19 L&C-OR                    NT   X1:04.08  
 
Event 15  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cook, Kassidy L           18 Loggers-PN                NT    2:11.34    9  
      30.75   32.83   33.97   33.79                                
  2 Miller, Jenny K           18 Loggers-PN                NT    2:21.21    4  
      34.01   35.95   36.44   34.81                                
  3 Brandt, Julia M           18 L&C-OR                    NT    2:22.38    3  
      33.58   36.48   36.88   35.44                                
  4 Dunn, Greta R             20 Loggers-PN           2:16.64    2:24.74    2  
      33.55   36.84   37.44   36.91                                
  5 Ehrmantraut, Mckenna T    18 Loggers-PN                NT   x2:25.18  
      34.23   37.08   38.12   35.75                                
  6 Brammer, Lucia M          21 L&C-OR                    NT    2:26.02    1  
      34.69   36.96   37.49   36.88                                
  7 Gonicman, Liora           20 L&C-OR                    NT    2:37.08  
      36.48   39.15   40.55   40.90                                
 
Event 16  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reimers, Dylan W          19 Loggers-PN           1:53.52    2:02.22    9  
      28.70   30.94   31.27   31.31                                
  2 Van Boven, Caleb F        21 Loggers-PN           2:05.96    2:06.29    4  
      28.92   31.86   33.10   32.41                                
  3 Shepel, Ian A             18 L&C-OR                    NT    2:07.67    3  
      29.33   31.97   33.54   32.83                                
  4 Bundenthal, Sam           21 L&C-OR                    NT    2:24.15    2  
      32.71   36.12   37.58   37.74                                
  5 Gannon, Rowan             20 L&C-OR                    NT    2:50.70    1  
      37.25   42.00   45.40   46.05                                
 
Event 17  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murray, Sabrina M         18 L&C-OR                    NT    5:32.29    9  
      30.60   33.52   33.93   34.33   33.29   33.63   32.85   33.54
      33.77   32.83                                                
  2 Mena, Carmen L            20 Loggers-PN           5:13.60    5:43.20    4  
      30.28   33.55   34.48   34.42   34.98   35.59   35.38   35.63
      34.76   34.13                                                
  3 Kriz, Maddie H            19 Loggers-PN           5:23.08    5:45.18    3  
      30.66   34.63   35.08   35.32   35.32   35.37   35.44   35.13
      34.74   33.49                                                
  4 Hoops, Allison B          20 Loggers-PN                NT    5:46.42    2  
      30.56   33.75   34.72   35.12   35.23   34.94   35.07   35.58
      35.63   35.82                                                
  5 Anderson, Grace R         18 L&C-OR                    NT    5:55.08    1  
      31.66   34.92   36.04   36.34   35.79   36.07   35.97   36.60
      36.42   35.27                                                
  6 James, Anna R             21 L&C-OR                    NT    5:56.23  
      33.12   35.81   36.32   35.89   36.01   36.17   37.01   36.01
      34.99   34.90                                                
  7 McCloughan, Josie J       18 Loggers-PN           6:21.82   x5:56.55  
      31.27   35.51   36.19   36.18   35.94   36.76   36.20   36.72
      36.75   35.03                                                
  8 Megna, Claire             20 L&C-OR                    NT   x6:13.54  
      34.06   37.44   38.20   38.45   37.46   37.88   37.36   38.09
      38.30   36.30                                                
 
Event 18  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bergh, August             20 L&C-OR                    NT    5:02.62    9  
      27.04   30.40   31.54   30.96   31.45   31.29   31.17   30.28
      29.72   28.77                                                
  2 Mitchell, Nick P          21 Loggers-PN           4:41.65    5:08.49    4  
      27.00   30.57   31.70   31.45   30.78   31.01   31.50   32.33
      31.37   30.78                                                
  3 Ruegg, Matt A             18 Loggers-PN           5:21.17    5:20.97    3  
      27.55   31.49   32.54   33.02   32.84   33.32   32.74   32.69
      32.84   31.94                                                
  4 Torres, Jonathan V        21 L&C-OR                    NT    5:26.25    2  
      30.73   33.42   32.55   33.36   32.47   33.40   32.63   33.49
      32.95   31.25                                                
  5 Bender, Travis K          18 Loggers-PN           5:41.23    5:32.99    1  
      30.21   33.19   34.21   34.12   33.89   33.98   34.22   34.13
      33.89   31.15                                                
  6 Bress, Matt               19 L&C-OR                    NT    5:36.27  
      29.88   32.44   33.86   34.03   34.35   34.62   34.39   35.19
      34.60   32.91                                                
  7 Virgin, Ben               19 L&C-OR                    NT   x5:46.04  
      30.36   34.42   35.60   34.71   35.04   35.34   35.25   35.35
      35.12   34.85                                                
 
Event 19  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callahan, Kelli E         19 Loggers-PN                NT    2:27.05    9  
      33.13   36.83   38.14   38.95                                
  2 Khong, Erin B             18 L&C-OR                    NT    2:32.68    4  
      34.88   38.21   39.39   40.20                                
  3 Preski, Kasia F           18 L&C-OR                    NT    2:40.08    3  
      36.72   40.93   41.27   41.16                                
  4 Downs, Rylee R            18 Loggers-PN                NT    2:40.85    2  
      36.83   40.58   41.68   41.76                                
  5 Stiver, Austin W          20 Loggers-PN           2:30.29    2:41.79    1  
      36.44   40.94   42.60   41.81                                
  6 Raphael, Alex             21 L&C-OR                    NT    2:44.73  
      37.48   41.59   43.24   42.42                                
 
Event 20  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conery, Ian J             21 Loggers-PN           2:08.86    2:14.89    9  
      30.12   34.54   35.83   34.40                                
  2 French, Miles H           21 L&C-OR                    NT    2:17.30    4  
      30.48   34.42   35.91   36.49                                
  3 Van Boven, Caleb F        21 Loggers-PN           2:11.26    2:21.83    3  
      31.40   35.70   37.20   37.53                                
  4 Jackson, Matt             19 L&C-OR                    NT    2:24.80    2  
      32.38   36.68   37.93   37.81                                
  5 Wigger, Patrick T         20 Loggers-PN           2:18.02    2:27.14    1  
      33.38   37.23   39.09   37.44                                
  6 Witmer, William           19 L&C-OR                    NT    2:28.42  
      31.91   36.54   40.41   39.56                                
  7 Smith, Sam M              18 L&C-OR                    NT   x2:33.23  
      33.98   38.15   40.52   40.58                                
 
Event 21  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis & Clark College-OR  'A'                          NT    3:47.89   11  
     1) Duran, Sam 18                   2) Kometani, Kassie 20            
     3) Murray, Sabrina M 18            4) Greene, Claire 19              
       27.17    56.18    26.47    55.71    26.71    57.79    27.70    58.21
  2 University of Puget Sound-PN  'A'                 3:38.18    3:57.10    4  
     1) Haven, Kai L 20                 2) Miller, Jenny K 18             
     3) Jenkins, Erin D 20              4) Resnick, Sydni M 18            
       28.64  1:00.13    27.12    57.35    27.96    59.25    28.97  1:00.37
  3 University of Puget Sound-PN  'B'                      NT    4:05.60    2  
     1) McCloughan, Josie J 18          2) Mena, Carmen L 20              
     3) Ehrmantraut, Mckenna T 18       4) Brown, Kayli L 19              
       29.35  1:02.02    16.68  1:01.62    29.13  1:01.93    28.56  1:00.03
  4 Lewis & Clark College-OR  'B'                          NT    4:12.61  
     1) Skaggs, Emily 19                2) Megna, Claire 20               
     3) Gonicman, Liora 20              4) DePaepe, Anna 20               
       29.40  1:01.96    29.93  1:04.16    30.06  1:04.85    29.51  1:01.64
 
Event 22  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis & Clark College-OR  'A'                          NT    3:24.90   11  
     1) Bergh, August 20                2) Raphael, Sam 20                
     3) Shepel, Ian A 18                4) Witmer, William 19             
       23.87    49.63    25.20    53.38    24.21    51.23    24.04    50.66
  2 University of Puget Sound-PN  'A'                 3:13.80    3:25.99    4  
     1) Ruegg, Matt A 18                2) Dodge, Cody M 21               
     3) Wagers, Kade D 20               4) Mitchell, Nick P 21            
       24.10    50.77    24.67    51.57    15.99    52.79    24.36    50.86
  3 Lewis & Clark College-OR  'B'                          NT    3:53.48    2  
     1) Bergamini, Jack V 21            2) Virgin, Ben 19                 
     3) Beirne, Nathan 20               4) Torres, Jonathan V 21          
       27.27    56.50    28.27  1:01.00    27.96    59.15    27.65    56.83
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 22                    
 
  1. University of Puget Sound           119   2. Lewis & Clark College                86
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 22                     
 
  1. University of Puget Sound           112   2. Lewis & Clark College                93